Jan Kotowicz

Dzień dobry,

Nazywam się Jan Kotowicz i jestem założycielem SZKOŁY PŁYWANIA 4 STYLE. Zacznę od tego, że jestem mężem mojej wspaniałej żony i ojcem trójki cudownych dzieci. Drugą moją miłością i pasją, jest pływanie. Profesjonalne treningi zajęły 13 lat mojego życia. Było to 13 lat żmudnej pracy, wielu wyrzeczeń, codziennego wstawania o 5 rano i rozpoczynania dnia od 8 km w wodzie. Dążąc do perfekcji, w tym co robię, niejednokrotnie byłem korygowany przez różnych wybitnych trenerów, co też prowadziło często na podium Mistrzostw Polski i do powołania do kadry na Mistrzostwa Europy Juniorów. Po decyzji przejścia na „zawodniczą emeryturę”, podjąłem się przekazywania całej mojej wiedzy i doświadczenia w pływaniu innym, dlatego z pasją i zaangażowaniem od 7 lat spełniam się jako instruktor i trener pływania. Wrodzona otwartość na ludzi pozwala mi na nawiązywanie świetnego kontaktu z kursantami niezależnie od wieku i umiejętności.

Jestem trenerem II klasy, instruktorem pływania oraz nauczycielem wychowania fizycznego w lubelskich szkołach.

Szkoła Pływania 4 STYLE to owoc lat mojego doświadczenia dydaktycznego i spełnienie marzenia o stworzeniu grup nauki i doskonalenia pływania, wypracowanymi i sprawdzonymi metodami. Przede wszystkim stawiam na profesjonalizm i rzetelne merytorycznie prowadzenie zajęć, kształtujące poprawność techniczną pływania, a także dopasowanie poziomu i liczebności kursantów w grupie. Miła atmosfera towarzyszy nam, by osiągnąć cel, jakim jest perfekcyjne pływanie 4 STYLAMI!

Weronika Piotrowska

Studentka fizjoterapii oraz pielęgniarstwa Instruktorka pływania. Kocha aktywność fizyczną w każdym wydaniu, a w szczególności sporty wodne takie jak: windsurfing, kajaki, pływanie, a zimą narty i snowboarding. Uwielbia zajęcia z dziećmi. Zawsze wesoła, cierpliwa i chętna do pomocy. Zaraziła swoją pasja sportową czwórkę młodszego rodzeństwa oraz innych dzieląc się swoją wiedzą i zdolnościami. Wiedzę i umiejętności które uzyskuje na studiach fizjoterapii umiejętnie wplata w zabawę i naukę z dziećmi w wodzie.

Andrzej Brodzik

Były zawodnik Skarpy Lublin, medalista Mistrzostw Polski Juniorów, fachowiec w swojej dyscyplinie, solidny i kompetentny. Na zajęciach z dziećmi jest pełen cierpliwości, ucząc poprawnej techniki pływania, przy jednoczesnej, świetnej zabawie. Dla dorosłych uchyla nieco swojej bardzo wszechstronnej wiedzy z dziedziny nowoczesnej techniki pływania i realizuje ją w rozmaitych ćwiczeniach technicznych.

Izabela Kotowicz

współzałożyciel Szkoły pływania 4 STYLE, creative manager, content manager, marketing specialist, sekretariat, księgowość. Motywator reszty zespołu 4 STYLE.

Nina Zielińska

Jadzia Klocek

Olaf Kurowski

Wiktoria Samuła

Jan Świtkowski