Jan Kotowicz

Dzień dobry,

Nazywam się Jan Kotowicz i jestem założycielem SZKOŁY PŁYWANIA 4 STYLE. Zacznę od tego, że jestem mężem mojej wspaniałej żony i ojcem trójki cudownych dzieci. Drugą moją miłością i pasją, jest pływanie. Profesjonalne treningi zajęły 13 lat mojego życia. Było to 13 lat żmudnej pracy, wielu wyrzeczeń, codziennego wstawania o 5 rano i rozpoczynania dnia od 8 km w wodzie. Dążąc do perfekcji, w tym co robię, niejednokrotnie byłem korygowany przez różnych wybitnych trenerów, co też prowadziło często na podium Mistrzostw Polski i do powołania do kadry na Mistrzostwa Europy Juniorów. Po decyzji przejścia na „zawodniczą emeryturę”, podjąłem się przekazywania całej mojej wiedzy i doświadczenia w pływaniu innym, dlatego z pasją i zaangażowaniem od 10 lat spełniam się jako instruktor i trener pływania. Wrodzona otwartość na ludzi pozwala mi na nawiązywanie świetnego kontaktu z kursantami niezależnie od wieku i umiejętności.

Jestem trenerem II klasy, instruktorem pływania oraz nauczycielem wychowania fizycznego.

Szkoła Pływania 4 STYLE to owoc lat mojego doświadczenia dydaktycznego i spełnienie marzenia o stworzeniu grup nauki i doskonalenia pływania, wypracowanymi i sprawdzonymi metodami. Przede wszystkim stawiam na profesjonalizm i rzetelne merytorycznie prowadzenie zajęć, kształtujące poprawność techniczną pływania, a także dopasowanie poziomu i liczebności kursantów w grupie. Miła atmosfera towarzyszy nam, by osiągnąć cel, jakim jest perfekcyjne pływanie 4 STYLAMI!

Weronika Dutkiewicz

Studentka fizjoterapii oraz pielęgniarstwa Instruktorka pływania. Kocha aktywność fizyczną w każdym wydaniu, a w szczególności sporty wodne takie jak: windsurfing, kajaki, pływanie, a zimą narty i snowboarding. Uwielbia zajęcia z dziećmi. Zawsze wesoła, cierpliwa i chętna do pomocy. Zaraziła swoją pasja sportową czwórkę młodszego rodzeństwa oraz innych dzieląc się swoją wiedzą i zdolnościami. Wiedzę i umiejętności które uzyskuje na studiach fizjoterapii umiejętnie wplata w zabawę i naukę z dziećmi w wodzie.

Andrzej Brodzik

Były zawodnik Skarpy Lublin, medalista Mistrzostw Polski Juniorów, fachowiec w swojej dyscyplinie, solidny i kompetentny. Na zajęciach z dziećmi jest pełen cierpliwości, ucząc poprawnej techniki pływania, przy jednoczesnej, świetnej zabawie. Dla dorosłych uchyla nieco swojej bardzo wszechstronnej wiedzy z dziedziny nowoczesnej techniki pływania i realizuje ją w rozmaitych ćwiczeniach technicznych.

Nina Zielińska

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlasce, była zawodniczka klubu pływackiego Skarpa Lublin. Nina posiada ogromną wiedze w dziedzinie pływania szczególnie wśród dzieci ponieważ oprócz wieloletniej kariery pływackiej studiuje na kierunku fizjoterapia dzięki czemu na zajęciach wprowadza m.in. ćwiczenia poprawiające wady postawy. Pani Nina jest naszym specem od największych strachów. U niej nie da się nudzić a na pewno smucić.

Kornel Żybura

Były zawodnik klubu pływackiego MKP Bobry Dębica, właśnie w tych barwach Kornel zdobywał najcenniejsze tytuły, miedzy innymi był wielokrotnym mistrzem i medalistą województwa Podkarpackiego. Wielokrotnie również był rekordzistą na 400, 800 oraz 1500 metrów stylem dowolnym, który do dziś nie został pobity. Kornel zajmuje się również treningiem triathlonowym w naszej szkole. Dzięki wieloletniej karierze pływackiej Kornel jest profesjonalistą w dziedzinie pływania i każde jego zajęcia są na najwyższym poziome sportowym. Wieloletnie doświadczenie jako instruktora oraz świetna komunikacja gwarantują od razu widoczne efekty i zadowolenie kursantów.

Jakub Czekański

Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem z pracą z dziećmi. Ratownik wodny. Opiekun na obozach sportowych. Jest miłośnikiem sportów wodnych w szczególności pływania, windsurfingu i wakeboardu. W zimę Jakuba możecie spotkać na stokach narciarskich, codziennie natomiast trenuje crossfit. Nasz człowiek, który nie potrafi spędzić dnia bez aktywności fizycznej. Na naszych zajęciach ta energia przekłada się na profesjonalne podejście do każdego uczestnika wraz ze świetną komunikacją i nietuzinkową zabawą

Wiktoria Samuła

Mistrzyni Polski Seniorów, Uczestniczka oraz medalistka wielu międzynarodowych zawodów pływackich w stylu klasycznym. Rekordzistka Województwa Lubelskiego. W skrócie – multimedalistka. Wiktoria to wulkan energii. Świetna pływaczka ale według nas również genialna instruktorka. Jej zajęcia są niesamowitym przeżyciem dla każdego najmłodszego jak i dorosłego uczestnika bo każdy trening jest inny. Zaskakuje, motywuje i zachwyca.

Jan Świtkowski

Tego Pana nie trzeba za bardzo przedstawiać. Janek to po pierwsze BRĄZOWY medalista MISTRZOSTW ŚWIATA w Kazaniu z 2018 roku na 200 metrów stylem motylkowym. Również BRĄZOWY medalista MISTRZOSTW EUROPY w Glasgow również w 2018 roku. Janka można było zobaczyć także na Mistrzostwach Olimpijskich w Rio 2016r. Pan Janek jest u Nas trenerem od zadań specjalnych. Pilnuje techniki oraz potrafi przekonać tych, którzy wątpią w siebie. Dzięki możliwości trenowania w Stanach Zjednoczonych Janek trenował u najlepszych trenerów na świecie. Jego profesjonalizm zachęca oraz motywuje.

Izabela Kotowicz

współzałożyciel Szkoły pływania 4 STYLE, creative manager, content manager, marketing specialist, sekretariat, księgowość. Motywator reszty zespołu 4 STYLE.