Jan Kotowicz

Dzień dobry,

Nazywam się Jan Kotowicz i jestem założycielem SZKOŁY PŁYWANIA 4 STYLE. Zacznę od tego, że jestem mężem mojej wspaniałej żony i ojcem trójki cudownych dzieci. Drugą moją miłością i pasją, jest pływanie. Profesjonalne treningi zajęły 13 lat mojego życia. Było to 13 lat żmudnej pracy, wielu wyrzeczeń, codziennego wstawania o 5 rano i rozpoczynania dnia od 8 km w wodzie. Dążąc do perfekcji, w tym co robię, niejednokrotnie byłem korygowany przez różnych wybitnych trenerów, co też prowadziło często na podium Mistrzostw Polski i do powołania do kadry na Mistrzostwa Europy Juniorów. Po decyzji przejścia na „zawodniczą emeryturę”, podjąłem się przekazywania całej mojej wiedzy i doświadczenia w pływaniu innym, dlatego z pasją i zaangażowaniem od 7 lat spełniam się jako instruktor i trener pływania. Wrodzona otwartość na ludzi pozwala mi na nawiązywanie świetnego kontaktu z kursantami niezależnie od wieku i umiejętności.

Jestem trenerem II klasy, instruktorem pływania oraz nauczycielem wychowania fizycznego w lubelskich szkołach.

Szkoła Pływania 4 STYLE to owoc lat mojego doświadczenia dydaktycznego i spełnienie marzenia o stworzeniu grup nauki i doskonalenia pływania, wypracowanymi i sprawdzonymi metodami. Przede wszystkim stawiam na profesjonalizm i rzetelne merytorycznie prowadzenie zajęć, kształtujące poprawność techniczną pływania, a także dopasowanie poziomu i liczebności kursantów w grupie. Miła atmosfera towarzyszy nam, by osiągnąć cel, jakim jest perfekcyjne pływanie 4 STYLAMI!

tel: 669 712 555

Weronika Piotrowska

Studentka fizjoterapii oraz pielęgniarstwa Instruktorka pływania. Kocha aktywność fizyczną w każdym wydaniu, a w szczególności sporty wodne takie jak: windsurfing, kajaki, pływanie, a zimą narty i snowboarding. Uwielbia zajęcia z dziećmi. Zawsze wesoła, cierpliwa i chętna do pomocy. Zaraziła swoją pasja sportową czwórkę młodszego rodzeństwa oraz innych dzieląc się swoją wiedzą i zdolnościami. Wiedzę i umiejętności które uzyskuje na studiach fizjoterapii umiejętnie wplata w zabawę i naukę z dziećmi w wodzie.

tel: 512 155 119

Małgorzata Zimna

Nauczyciel wychowania fizycznego w lubelskim Biskupiaku, instruktor pływania, trener II klasy w pływaniu i instruktor narciarstwa zjazdowego. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dorosłymi oraz niemowlętami (certyfikowany instruktor pływania niemowląt). Pani Małgosia rozweseli każdego, nie ma takich, którzy nie ulegli jej metodom. Każde jej zajęcia to czas niesamowitych wrażeń, bo każde zajęcia są inne, a pani Małgosia uwielbia zachęcać kreatywnymi zabawami. To nasza specjalistka od najmłodszych!

tel: 511 308 569

Andrzej Brodzik

Były zawodnik Skarpy Lublin, medalista Mistrzostw Polski Juniorów, fachowiec w swojej dyscyplinie, solidny i kompetentny. Na zajęciach z dziećmi jest pełen cierpliwości, ucząc poprawnej techniki pływania, przy jednoczesnej, świetnej zabawie. Dla dorosłych uchyla nieco swojej bardzo wszechstronnej wiedzy z dziedziny nowoczesnej techniki pływania i realizuje ją w rozmaitych ćwiczeniach technicznych.

tel: 792 950 144

Janusz Kubić

Pan Janusz jest człowiekiem, który wychował wiele pokoleń pływaków. Jego wieloletnie doświadczenie daje młodym pływakom niezapomniane wrażenia z powodu dużych ilości różnorodnych ćwiczeń. U Pana Janusza nie da się nudzić. Nasz najstarszy trener jest też czynnym pływakiem startującym co roku na zawodach masters i uwaga… jest Mistrzem Polski w swojej kategorii.

tel: 506 047 197

Andżelika Daniel

Studentka Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie  ratownik WOPR, instruktor pływania, wieloletnia zawodniczka AZS UMCS Lublin, obecnie trenuje w sekcji uniwersyteckiej, sędzia pływacki Posiada duże doświadczenie pracy z dziećmi, dorosłymi i ludźmi z niepełnosprawnością, uwielbia prace z dziećmi, gdzie przekazuje zamiłowanie do aktywności fizycznej a w szczególności do pływania i zdrowego odżywiania. Certyfikowany dietetyk, optymistka z dużą cierpliwością.

tel: 600 272 899

Izabela Kotowicz

współzałożyciel Szkoły pływania 4 STYLE, creative manager, content manager, marketing specialist, sekretariat, księgowość. Motywator reszty zespołu 4 STYLE.

Jadzia Klocek

Olaf Kurowski

Wiktoria Samuła

Weronika Śliczniak