Jan Kotowicz

Dzień dobry,

Nazywam się Jan Kotowicz i jestem założycielem SZKOŁY PŁYWANIA 4 STYLE. Zacznę od tego, że jestem mężem mojej wspaniałej żony i ojcem czwórki cudownych dzieci. Drugą moją miłością i pasją, jest pływanie. Profesjonalne treningi zajęły 13 lat mojego życia. Było to 13 lat żmudnej pracy, wielu wyrzeczeń, codziennego wstawania o 5 rano i rozpoczynania dnia od 8 km w wodzie. Dążąc do perfekcji, w tym co robię, niejednokrotnie byłem korygowany przez różnych wybitnych trenerów, co też prowadziło często na podium Mistrzostw Polski i do powołania do kadry na Mistrzostwa Europy Juniorów. Po decyzji przejścia na „zawodniczą emeryturę”, podjąłem się przekazywania całej mojej wiedzy i doświadczenia w pływaniu innym, dlatego z pasją i zaangażowaniem od 10 lat spełniam się jako instruktor i trener pływania. Wrodzona otwartość na ludzi pozwala mi na nawiązywanie świetnego kontaktu z kursantami niezależnie od wieku i umiejętności.

Jestem trenerem II klasy, instruktorem pływania oraz nauczycielem wychowania fizycznego.

Szkoła Pływania 4 STYLE to owoc lat mojego doświadczenia dydaktycznego i spełnienie marzenia o stworzeniu grup nauki i doskonalenia pływania, wypracowanymi i sprawdzonymi metodami. Przede wszystkim stawiam na profesjonalizm i rzetelne merytorycznie prowadzenie zajęć, kształtujące poprawność techniczną pływania, a także dopasowanie poziomu i liczebności kursantów w grupie. Miła atmosfera towarzyszy nam, by osiągnąć cel, jakim jest perfekcyjne pływanie 4 STYLAMI!

Weronika Dutkiewicz

Studentka fizjoterapii oraz pielęgniarstwa Instruktorka pływania. Kocha aktywność fizyczną w każdym wydaniu, a w szczególności sporty wodne takie jak: windsurfing, kajaki, pływanie, a zimą narty i snowboarding. Uwielbia zajęcia z dziećmi. Zawsze wesoła, cierpliwa i chętna do pomocy. Zaraziła swoją pasja sportową czwórkę młodszego rodzeństwa oraz innych dzieląc się swoją wiedzą i zdolnościami. Wiedzę i umiejętności które uzyskuje na studiach fizjoterapii umiejętnie wplata w zabawę i naukę z dziećmi w wodzie.

Andrzej Brodzik

Były zawodnik Skarpy Lublin, medalista Mistrzostw Polski Juniorów, fachowiec w swojej dyscyplinie, solidny i kompetentny. Na zajęciach z dziećmi jest pełen cierpliwości, ucząc poprawnej techniki pływania, przy jednoczesnej, świetnej zabawie. Dla dorosłych uchyla nieco swojej bardzo wszechstronnej wiedzy z dziedziny nowoczesnej techniki pływania i realizuje ją w rozmaitych ćwiczeniach technicznych.

Kornel Żybura

Były zawodnik klubu pływackiego MKP Bobry Dębica, właśnie w tych barwach Kornel zdobywał najcenniejsze tytuły, miedzy innymi był wielokrotnym mistrzem i medalistą województwa Podkarpackiego. Wielokrotnie również był rekordzistą na 400, 800 oraz 1500 metrów stylem dowolnym, który do dziś nie został pobity. Kornel zajmuje się również treningiem triathlonowym w naszej szkole. Dzięki wieloletniej karierze pływackiej Kornel jest profesjonalistą w dziedzinie pływania i każde jego zajęcia są na najwyższym poziome sportowym. Wieloletnie doświadczenie jako instruktora oraz świetna komunikacja gwarantują od razu widoczne efekty i zadowolenie kursantów.

Jakub Czekański

Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem z pracą z dziećmi. Ratownik wodny. Opiekun na obozach sportowych. Jest miłośnikiem sportów wodnych w szczególności pływania, windsurfingu i wakeboardu. W zimę Jakuba możecie spotkać na stokach narciarskich, codziennie natomiast trenuje crossfit. Nasz człowiek, który nie potrafi spędzić dnia bez aktywności fizycznej. Na naszych zajęciach ta energia przekłada się na profesjonalne podejście do każdego uczestnika wraz ze świetną komunikacją i nietuzinkową zabawą

Kornelia Samuła

Była zawodniczka klubu AZS UMCS Lublin, a obecnie studentka prawa. Kocha aktywność fizyczną, a pływanie to jej miłość i pasja od najmłodszych lat. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego i finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu oraz w ratownictwie wodnym. Uwielbia kontakt z dziećmi. Wybiera skuteczne metody nauki w danej grupie wiekowej. Łącząc to ze świetną zabawą Pani Kornelia potrafi przekonać każdego stracha.

Agata Szaniawska

Była zawodniczka klubu UKS Delfin Garwolin, a obecnie ratownik wodny i studentka prawa. Z aktywnością fizyczną związana od najmłodszych lat. Miłośniczka nie tylko pływania ale również lekkoatletyki oraz sportów zimowych. Swoją pasje i doświadczenie, które zdobyła chce przekazywać innym. Niezwykła łatwość w nawiązywaniu kontaktów sprawia, że nawet największe lęki odchodzą w zapomnienie, a podczas zajęć pozostaje już tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzach ”małych i dużych” podopiecznych. Pani Agata uwielbia zajęcia z dziećmi, a dzieci po zajęciach nie chcą wychodzić z wody i wracać do domów.

Karolina Zygo

Od zawsze kocha sport w różnych jego wydaniach. Czternaście lat trenowała wyczynowo pływanie.  Kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka województwa lubelskiego. Członkini kadry narodowej i reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu. Specjalizowała się w uznawanych za najtrudniejsze pływackich dystansach: 200 motylkowy, 400 zmienny i 800 stylem dowolnym. W momencie kiedy stwierdziła, że jedna dyscyplina to za mało zaczęła przygotowywać się do zawodów w triathlonie, a przygoda z tym sportem trwa od 10 lat aż do dziś. W związku ze swoją triathlonową pasją i doświadczeniem chętnie służy radą zarówno debiutantom jak i tym bardziej zaawansowanym triathlonistom. Poza pływaniem i triathlonem uwielbia także crossfit, bieganie w górach czy przemierzanie długich dystansów na rowerze. Jako instruktor pływania ma siedmioletnie doświadczenie. Wśród jej podopiecznych jest wielu ambitnych lubelskich triathlonistów. Najbardziej lubi pracę nad techniką pływania i skupianie się na szczegółowych jej elementach. Uwielbia dopracowywać styl pływania do momentu aż wygląda estetycznie, a dzięki temu podopieczny potrafi ekonomicznie i bez zmęczenia pokonywać nawet bardzo długie dystanse w wodzie.

Wiktoria Samuła

Mistrzyni Polski Seniorów, Uczestniczka oraz medalistka wielu międzynarodowych zawodów pływackich w stylu klasycznym. Rekordzistka Województwa Lubelskiego. W skrócie – multimedalistka. Wiktoria to wulkan energii. Świetna pływaczka ale według nas również genialna instruktorka. Jej zajęcia są niesamowitym przeżyciem dla każdego najmłodszego jak i dorosłego uczestnika bo każdy trening jest inny. Zaskakuje, motywuje i zachwyca.

Ania Gawlik

Adrian Wąsik

Oliwia Kołodziejczyk

Franek Grabowski

Karol Kaczmarek

Izabela Kotowicz

współzałożyciel Szkoły pływania 4 STYLE, creative manager, content manager, marketing specialist, sekretariat, księgowość. Motywator reszty zespołu 4 STYLE.